Articles Comments

Genel Blog! » İnternet » Yasaklı sitelere giriş

Yasaklı sitelere giriş

Google reklamları..

Günümüzde en çok kullanılan, kullanıcıların sürekli olarak sorun yaşadıklarından biri engelli siteler her zaman karşılaşılan problemlerden biridir. Hal böyle olunca ister istemez kullanıcıların yasaklı sitelere bağlanmak için çözüm arayışlarına girmektedir. Bu gün sizlere anlatacağımız paylaşacağımız site ile bütün sorunlarınızı çözebilecek ve yasaklı sitelere giriş yapma imkanı bulabileceksiniz.

Ülkemizde 10 binleri aşkın engelli site bulunmakta hal böyle olunca her gün yeni çözümler ve cihazlar için uygulamalar ve yöntemler geliştirilmektedir. Bazen gerekli sitelere bile bağlanmakta zorluk çekmekteyiz. Sadece olarak engellenen sitelere kötü amaçlı olmayabiliyor. En basitinden MEB üzerinden yani resmi kuruluşlarda bir çok sosyal medya sitelerine bağlanmak mümkün değildir.

Engellin getirilmesi Fatih projesi ile başlamıştır. Engellenen sitelere dns ayarları aracılığı ile bağlanmakta mümkündür. Bilgisayarınızın bilgilerini değiştirerek yada ktunnel aracılığı ile bağlanmakta mümkündür.

logo 550x138 Yasaklı sitelere giriş

Ktunnel ile yasaklı sitelere giriş

Sitede yer alan araç çubuğu proxylidir. Bunun sayesinde yasaklanmış sitelere bağlanmak mümkündür. Sitenin kendi alt yapısı ile sizlere sunduğu hizmette bilgisayarınızdan değil site tarayıcısı aracılığı ile bağlanmak ve engelleri aşmak için kesin çözümdür. Ktunnel 2006 yılında YouTube kapanması ile baş kaldırmış olup Türkiye’nin ilk 10 sitesi arasında yer alan ve en kaliteli proxy sitesidir.

Tablet – Bilgisayar ve mobil cihazlarda APN dns ayarları nasıl değiştirildiği ve web tarayıcıları hakkında geniş çaplı anlatım ve bilgiler yer almaktadır.

Written by

Bize destek olmak için Lütfen yazımızı paylaşalım!!!

Filed under: İnternet · Tags: , , , , ,

6 Responses to "Yasaklı sitelere giriş"

 1. caner diyor ki:

  Güzel sistem teşekkürler

 2. f5blog diyor ki:

  güzel bir paylaşım olmuş,okulda deneyeceğim..

 3. Muhammet diyor ki:

  Guzel bir paylasim olmus tesekkurler :-)

 4. okan diyor ki:

  teşekkürler admin faydalı oldu. denedim güzel

 5. berkay diyor ki:

  merhaba hocam siteye bağlandım bilgiler aldımda acaba orada nokia dns nasıl değiştirilir onu göremedim. Teşekkürler tekrardan

  1. özgür çetinkaya diyor ki:

   Nokia firmasından kaynaklı olan, Nokia telefonlarda dns değiştirme özelliği bulunmamaktadır. Farklı yöntemler çıkarıldığında sizlerle paylaşacağız.

Bir Cevap Yazın

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>